Tutvu FARM Pet Food'i toitumisplaaniga Tutvu FARM Pet Food'i toitumisplaaniga

Farm lemmikLOOMATOIT

Puhtast toorainest valmistatud kuiv- ning märgtoit, maiused ning lihapallid igas vanuses, suuruses ning tõus koertele ja kassidele. 

Meie tooted

FARM ettevõte loodi 2021. aastal pärast aastatepikkust uurimistööd ning toodete täiustamist. Meie tootmispõhimõte on pakkuda lemmikloomadele kõrgekvaliteedilist toitu ilma säilitus-, lisa- ning muude kahjulike aineteta. Kõik meie valmistatud toidud põhinevad teaduslikul uurimisel ning koosnevad käsitsi korjatud koostisosadest võttes arvesse, et kogu toit sobiks kassidele ja koertele igas suuruses, vanuses ning tõus. Oleme kõikidele oma toodetele rakendanud hoolikalt läbimõeldud säilitusmeetodeid, et tagada nende maksimaalne säilivus, toiteväärtus ning maitse. Meie tootevalikus on vaid premium ning super premium toidud, millest enamik on toodetud Eestis. See annab meile võimaluse olla oma tootevalikus mitmekülgne ning omada kontrolli tooraine üle, et pakkuda vaid kvaliteetseid tooteid.

Väike ning kohalik

Me väärtustame kõrgelt väiketootjaid ning põllumehi, kes suudavad meile pakkuda kõige kõrgema kvaliteediga toorainet. Toodanguks kasutame kvaliteetset inimtoiduks kõlbulikku liha. Kasutades kohalikku toorainet tagame jätkusuutlikkuse ka väikestes kohtades.

Kust leida meie tooteid? 

Meil on mitmeid edasimüüjaid nii Eestis kui Soomes ning külasta ka meie e-poodi ning telli omale tooted mugavalt koju!

Bioorgaaniline sertifikaat

Meil on mitu tootesarja, mis on sertifitseeritud Euroopa Liidu mahesertifikaadiga, näiteks mõned meie kasside ja koerte konservid ning snäkid. Mahepõllumajanduslik toit on kasvatatud kasutamata sünteetilisi kemikaale, nagu inimese poolt valmistatud pestitsiidid ja väetised, ning ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme (GMO). Mahepõllumajanduslik sertifikaat tähendab, et tooted täidavad kindlaid tingimusi nende tootmise, töötlemise, transpordi ning ladustamise osas.

Loe rohkem!

Külmkuivatatud täistoit B.A.R.F.

Farm Pet Foodi tootesarja arendamisel oleme keskendunud BARF-i koerte dieedi põhimõtete kasutamisele. Oleme hoidnud oma loomatoidud lihtsad, looduslikud ja kasutanud ainult kvaliteetseid tooraineid. Selles artiklis vaatleme, millised on populaarse BARF-dieedi peamised põhimõtted ja eelised.

Loe rohkem!

Hüdropooniline taimekasvatus

Farm Pet Food'i tootmistehases Eestis asub ka tipptasemel hüdropooniline põllumajandussüsteem, mis on üles seatud transpordikonteinerisse. Seal me kasvatame erinevaid salateid ning muid taimi jänestele, närilistele ning roomajatele. Kõik need taimed on meie poodides värskelt saadaval. Pakume neid maiustamiseks ka meie poodides elavatele loomadele. Selles artiklis räägime täpsemalt, mida hüdropooniline taimekasvatus endast kujutab ning mis on selle peamised eelised võrreldes tavalise põllumajandusega. Ära unusta visata pilku ka allolevale galeriile, et saada süsteemist paremini aimu!

Loe rohkem!

Kostivere tootmistehas

Meie tootmistehas asub Tallinnast 20km kaugusel Kostiveres. Tootmiskompleksis on tootmisruumid, sügavkülmikud, kontor ning transpordikonteiner. Põhitoodang on erinevad, põhiliselt koertele mõeldud lihatooted, mis varieeruvad külmutatud lihapallidest snäkkide ja konservideni välja.

Loe rohkem!


Projekti käigus paigaldatakse Kostivere tootmishoonele päikesepaneelid. Farmers Food OÜ Kostivere tootmishoones toodetakse lemmiklooma toitu. Tootmisüksus on kohalik tööandja. Päikesepark võimaldab ettevõttel tootmissisendite hinda kontrolli all hoida ja laiendada tootmist luues juurde 2 töökohta.

Kontakt

T: +372 520 6998
E: sales@farmpetfood.com

sotsiaalmeedia

Facebook Instagram
Farm Pet Food kasutab küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust ning isikupärastatud pakkumisi.
view_results