Meist

Farmers Food OÜ ettevõte loodi eesmärgiga pakkuda lihtsat ning tervislikku loomatoitu meie karvastele sõpradele. Meie usume, et lemmikud väärivad sama kvaliteetset toitu kui inimesed ning seetõttu oleme erilist tähelepanu pööranud kvalitseetsele toorainele -  toodame loomatoitu vaid inimtoiduks kõlbulikest koostisosadest. Meie pakutavad tooted põhinevad teaduslikul uurimistööl ning sobivad igas vanuses, suuruses ning tõus loomadele.

Tootmine

Meie tootmistehas asub Tallinnast 20km kaugusel Kostiveres. Tootmiskompleksis on tootmisruumid, sügavkülmikud, kontor ning transpordikonteiner. Põhitoodang on erinevad, põhiliselt koertele mõeldud lihatooted, mis varieeruvad külmutatud lihapallidest snäkkide ja konservideni välja.

Hüdropooniline taimekasvatus

Kostiveres asub ka meie tipptasemel hüdropooniline taimekasvatus, kus on võimalik kasvatada erinevaid taimi aastaringselt. Meie põhiline mikroroheline toodang viiakse meie kauplustesse, et müüa neid kodudesse üle kogu Soome. Osa värskest toodangust toidetakse aga meie poe küülikutele ning teistele väikeloomadele.

Väike ning kohalik

Me väärtustame kõrgelt väiketootjaid ning põllumehi, kes suudavad meile pakkuda kõige kõrgema kvaliteediga toorainet. Toodanguks kasutame kvaliteetset inimtoiduks kõlbulikku liha. Kasutades kohalikku toorainet tagame jätkusuutlikkuse ka väikestes kohtades. 

Meie väärtused

Kõrgeim kvaliteet

Meie usume, et kõrge kvaliteediga toit on tervisliku ning õnneliku elu võti. Soovime seda pakkuda ka lemmikloomadele! 

Loomade eetiline kohtlemine

Loomade eetiline kohtlemine on meie jaoks väga tähtis. Seetõttu anname endast parima, et igal sammul oma kliente lemmiku eest hoolitsemise teemal harida. 

Jätkusuutlikkus

   Meie eesmärk on enda ettevõte üles ehitada jätkusuutlikul ning kauakestval moel. Me töötame selle nimel, et vähendada oma süsiniku jalajälge nii tootmises kui kauplustes.

Pidev täiustamine ning areng

Me täiustame pidevalt oma toodete ning teenuste valikut, et olla kõige uuenduslikum lemmikloomapood.    

Tooraine

Me oleme näinud palju vaeva, et hoida tooraine nii kohalik kui võimalik. Väiksematest farmidest saadud toorainet kasutades vähendame oma ökoloogilist jalajälge, sest ei koorma keskkonnda transpordi käigus tekkivate heitgaasidega. Kontrollime hoolikalt oma koostisosade päritolu, kuna oleme vastu võtnud mitmeid standardeid, millele oma toodete puhul vastata soovime. Üks nendest on inimtoiduks kõlbulikust toorainest valmistatud loomatoidu valmistamine ning pakkumine. 

Bioorgaaniline sertifikaat

Meil on mitu tootesarja, mis on sertifitseeritud Euroopa Liidu mahesertifikaadiga, näiteks mõned meie kasside ja koerte konservid ning snäkid.  Mahepõllumajanduslik toit on kasvatatud kasutamata sünteetilisi kemikaale, nagu inimese poolt valmistatud pestitsiidid ja väetised, ning ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme (GMO). Mahepõllumajanduslik sertifikaat tähendab, et tooted täidavad kindlaid tingimusi nende tootmise, töötlemise, transpordi ning ladustamise osas.

Pakendamine

Lisaks loomatoidu tootmisele, on ka pakendamine üks suuremaid osasid, mida me jätkusuutlikkust silmas pidades pidevalt täiustame. Kuna me ei saa müüa tooteid ilma pakendita, on nendel suur mõju meie ökoloogilisele jalajäljele. Me kasutame pakendi valmistamisel vaid üht materjali, et see oleks võimalikult lihtsasti ümbertöödeldav. Osa meie pakenditest on valmistatud ka taaskasutatavast materjalist, samuti kasutame võimalikult palju paberit ning pappi. Nagu kogu ettevõtmises, jätkame ka pakendamiseks võimalikult innovatiivsete lahenduste leidmist.

Põnevad ning harivad artiklid!

Kõik postitused

Kontakt

T: +372 520 6998
E: sales@farmpetfood.com

sotsiaalmeedia

Facebook Instagram
Farm Pet Food kasutab küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust ning isikupärastatud pakkumisi.
view_results