Kostivere tootmistehas

Meie tootmistehas asub Eestimaal Kostiveres. Põhitoodang on erinevad, põhiliselt koertele mõeldud lihatooted, mis varieeruvad külmutatud lihapallidest snäkkide ja konservideni välja. Lisaks on olemas hüdropooniline aiandussüsteem, mis võimaldab meil pakkuda lehtköögivilju aastaringselt. Meie taimtoodang on mõeldud jänestele, erinevatele närilistele ning roomajatele.
07.12.2021

Meie tootmistehas asub Tallinnast 20km kaugusel Kostiveres. Tootmiskompleksis on tootmisruumid, sügavkülmikud, kontor ning transpordikonteiner. Põhitoodang on erinevad, põhiliselt koertele mõeldud lihatooted, mis varieeruvad külmutatud lihapallidest snäkkide ja konservideni välja.

Farm Pet Food'i tootesarja arendamisel oleme keskendunud BARF-i koerte dieedi põhimõtete kasutamisele. Oleme hoidnud oma loomatoidud lihtsad, looduslikud ning vitamiinide- ja mineraaliderohked. Teeme pidevalt uurimistöid ning kasutame tootmises vaid hoolikalt valitud tooraineid, et meie pakutav loomatoit oleks lemmikule maitsev ning tervislik. 

Meie tooraine tuleb peamiselt erinevatelt kohalikelt farmeritelt. Kasutame loomatoidu tootmises vaid inimtoiduks kõlbulikku toorainet, mis tähendab, et kõik koostisosad, regulatiivne järelevalve, sanitaarmeetodid ja töötlemine, mida kasutame, on võrdväärne inimtoidu tootmisega. See tagab, et toit on ohutu ning parema toiteväärtusega kui muud toidud, millel puudub selline tootmispõhimõte.

FARM Pet Food'i tootmistehases Eestis asub ka tipptasemel hüdropooniline põllumajandussüsteem, mis on üles seatud transpordikonteinerisse. Seal me kasvatame erinevaid salateid ning muid taimi jänestele, närilistele ning roomajatele. Kõik need taimed on meie poodides värskelt saadaval. Pakume neid maiustamiseks ka meie poodides elavatele loomadele.

 

Meie meeskond

Kostivere tootmistehases tegutseb kogemuste ning teadmistega meeskond. Meie tootearendusjuht Aram omab doktorikraadi keemias ning geenitehnoloogias, samuti suurt kogemustepagasit lemmikloomatoidu tootearenduses. Meie tootmisjuht Kaja omab suurt kogemust toidutööstuste vallas, olles oma kõikvõimalike teadmistega kursis kogu tootmist puututava vajaliku infoga. Meie tehniline juht Marek hoolitseb selle eest, et kõik tootmisseaded töötaksid nii nagu vaja. 

Põnevad ning harivad artiklid!

Kõik postitused

Kontakt

T: +372 520 6998
E: sales@farmpetfood.com

sotsiaalmeedia

Facebook Instagram
Farm Pet Food kasutab küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust ning isikupärastatud pakkumisi.
view_results