IDEEALGEST PEREETTEVÕTTENI - FARMI SÜNNILUGU

FARM kaubamärgi sünd on ühe lemmikloomasõbrast pere lugu. Ettevõtja Janeku soov valdkonnas tegelema hakata tekkis seoses basenji tõugu Picasso (3a) ja Rembrandt’ga (1a), kelle õrn soolestik pani pere otsima neile toitu, mida koerad taluks ja mis ei oleks ühekülgne.
15.06.2022

Kõrg-kvaliteetne tooraine, mõeldes lemmiku õrnale kõhule ja maitseelamusele

Nimelt muutis üksluine dieet koerte jaoks kõik teised maitsed kinnisideeks ja inimpere toidukorrad möödusid koos koerte kurblike inimtoitu noolivate pilkudega. 

 “Ühekülgne toit lahendas küll nende soolte probleemi, aga muutus nende jaoks samas peagi tüütavaks ja ebaatraktiivseks. Vahelduse saamiseks olid nad valmis ette võtma pea ükskõik mida, mis tähendas, et toit kui selline muutus stressoriks nii loomadele kui ka perele.” 

Probleemile on väga lihtne lahendus - vaheldus. Kuna ise kodus keetmine ei olnud variant, tekkis idee panna alus uuele lemmikloomatoidule, millele sai sisust ja põhimõtetest tulenevalt nimeks FARM.

 “Me ise ei söö ju ka iga päev samu toite. Miks siis pakkuda seda oma lemmikutele?”

Tasakaalustatud ja teaduspõhised retseptid

Farmi retsept on lihtne - kokku on pandud inimese toidulaua vääriline tooraine ja parimad teadmised lemmiklooma tervisest. 

 “Meie tootmist juhib geenitehnoloogia haridusega Dr Kazarjan, kes on eelnevalt tegelenud probiootilise lemmikutoidu loomisega ning kes lähtub oma töös lemmiku heaolust läbi kvaliteetse toidu, mis tähendab, et meie retseptid on teaduslikult tõestatud ja tasakaalustatud ning kvaliteetsest toorainest”.

Valikus ka bio-sertifikaadiga tooted

FARM toidud ja maiused said Picasso ja Rembrandti lemmikuteks, kuna lisaks kvaliteetsele toorainele on ka tootmisprotsessides säilitatud maksimaalne maitseelamus. Rahul on kogu pere, sest koerte kõhud püsisid korras ning vaheldust pakuvad erinevad kuivtoidud, konservid, maiused ja külmkuivatatud toidud, mis sobivad nii maiuse kui ka täistoiduna. Tooteid arendati edasi, et saada ka bio-sertifitseeritud tunnustus.

Inimese toidulaua vääriline tooraine

Kõik Farm tooted on valmistatud toorainest, mis sobib ka inimese toidulauale. Kui sageli lendavad koratoitu just jäägid, siis FARMis kasutatakse kohalikku kvaliteetset toorainet.

 “Kostiveres ja Lahtis asuvad tootmisüksused on oma olemuselt koduse köögi tundega, kus teame ja huvitume toorainest ja lemmikust, kes seda lõpus sööb. Tinglikult võib öelda, et meie tooted läbivad alati meie töötajate hooliva pilgu ja käte kvaliteediprotsessi (lisaks Euroopa Liidus seadistatud karmidele kvaliteedinõuetele).”

Uudne tootmistehnoloogia säilitab toitained ja vitamiinid

FARMis teatakse, et armastus käib kõhu kaudu - kõrge kvaliteediga tooraine hoiab korras lemmiku seedimise. Tinglikult tõstab FARM lemmiku toidulaua inimesege omaga samale tasemele. Lisaks innovatiivsed tootmismeetodid, mis aitavad kõike head säilitada toorainest lõpp-produktini.

 “Talupoja tarkus ütleb, et kui sööd ise kvaliteetselt, siis on see sobiv ka su lemmikule. FARM lemmikutoidud kõlbavad söömiseks ka inimesele, kui vaid maitse sobib. Kui ütleme, et oleme lisanud mustikaid tootesse, siis ei pea seda kunstliku lõhnainega rõhutama, kuna see on omanikule suunatud tegevus. Meie fookus on lemmikul.”

Picasso ja Rembrandti pere lahendas oma lemmikute toiduväsimusega ka paljude teiste lemmikute ja nende omanike probleemi. Üleminek FARM toodetele toimus sujuvalt ja nüüdseks on koerad 100% FARMi dieedil, milles on kõrge liha sisaldus, puuduvad keemilised lisad (nt lõhnained) ja kõik lisatu on lisatud sinna looma tervist silmas pidades.

FARMi faktid

  • Tehase ehitus 2021 aastast.

  • Tootmine alates 2022 kevadest

  • Tootmisüksused Soomes ja Eestis

Kes on Picasso ja Rembrandt?

Basenji tõug suur koer “väikeses pakendis”, sportlik, tugev ja kiire, loodud jahipidamiseks. Koer on tugev ja lihaseline, kelle liikumine on hästi koordineeritud ning ta on vastupidav. Lisaks elegantne, täiuslikult proportsioonis, silmad säravad, elav ja tähelepanelik.

Lojaalne ja intelligentne koer neile, kes teda armastavad ja armastab neid ka ise kogu oma südamest. Kahjuks ei tähenda intelligentsus kuulekust - basenji uudishimu ja loovus on legendaarsed, õppides küll kergelt, kuid sageli asju, mis ei ole peremehele sobivad. Basenji tüdineb kiiresti ja hakkab talle tüütuid tegevusi vältima. Basenji armastab seltskonda ja ei vaja dominantset rolli. Hooletussejäetud basenji muutub kodus kiiresti üsna destruktiivseks. Seetõttu tasub seda tõugu koera võttes alati läbi mõelda, kas temaga on võimalik piisavalt palju aega koos veeta.

Kogu oma sitkuse, tugevuse ja ettevaatlikkuse juures on basenji koer, kes üle kõige armastab mugavust. Hea söök, peremehe voodi ja soe pehme tekk on see mida tema hing ihaldab.Põnevad ning harivad artiklid!

Kõik postitused

Kontakt

T: +372 520 6998
E: sales@farmpetfood.com

sotsiaalmeedia

Facebook Instagram
Farm Pet Food kasutab küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust ning isikupärastatud pakkumisi.
view_results